„PYTANIEM NIE JEST KTO MI POZWOLI, ALE KTO MNIE POWSTRZYMA.”

AYN RAND

Sukces można osiągać na wielu płaszczyznach i za pomocą różnych sposobów. Z jednej strony jest to zła wiadomość, ponieważ oznacza, że nie ma jednej sprawdzonej metody, którą można zastosować i mieć pewność, że zadziała. Z drugiej strony istnieje wiele metod, technik i narzędzi, które są w stanie w znaczny sposób wpłynąć na powodzenie założonych celów. Na stronie panisukcesu.pl otrzymasz dawkę wiedzy, która pomoże ruszyć z miejsca a tym, którzy już dawno się rozpędzili, zainspiruje do dalszego działania w efektywny sposób.

Na stronie Pani Sukcesu znajdziesz tematy związane z:

  • biznesem
  • rozwojem osobistym
  • podnoszeniem efektywności i sprawczości
  • nowoczesnymi narzędziami, które przydadzą się każdej bizneswoman

Misja

Misją Pani Sukcesu jest zainspirowanie kobiet do efektywnego działania poprzez przedstawienie metod i technik, które pokażą jak zorganizować siebie i swoje otoczenie tak, aby codzienne, najdrobniejsze działania przybliżały do wyznaczonych celów zawodowych i osobistych.

Chcę, żebyś na koniec dnia czuła satysfakcję z tego co robisz, miała kontrolę nad tym co Cię otacza a w przypadku pojawiania się natłoku spraw, który zacznie przerastać ludzkie możliwości umiała świadomie odrzucić to co jest mniej ważne.

Kiedy cel będzie osiągnięty?

Wtedy, kiedy staniesz się świadoma, że każdy chaos można opanować, trudność rozwiązać a marzenie zrealizować, jeśli w odpowiedni sposób zaczniesz porządkować myśli a później działania.

Jak to zmierzyć?

Po liście odhaczonych celów na koniec roku. Jeśli jest to możliwe to warto udokumentować stan „przed”, żeby później móc porównać ze stanem „po”.

Strategia

Pani Sukcesu działa kompleksowo.

1. Za pomocą strony internetowej panisukcesu.pl, na której znajdziesz merytoryczną wiedzę w pigułce.

  • Każdy temat ma krótkie wprowadzenie wraz z opisem przypadku na przykładzie z życia, żeby łatwo można było przełożyć teorię w praktykę.
  • Kluczowy przekaz jest ujęty w punktach, żeby wskazać bezpośrednio to na czym się trzeba skupić
  • Na koniec wskażę Ci dokładnie pierwszy krok- pierwsze najbliższe działanie, które musisz wykonać, żeby skutecznie zacząć wdrażać temat w praktyce. (Wyznaczenie pierwszego najbliższego działania jest kluczowe w efektywnym zarządzaniu zadaniami według metodologi GTD „Getting Things Done” Davida Allena, o której również wspomnę w jednym z artykułów)

2. Za pomocą social mediów takich jak facebook i instagram, w których na bieżąco:

  • przypominam o najważniejszych rutynach
  • pokazuję więcej przykładów wdrożenia poszczególnych narzędzi i metod
  • tworzę przestrzeń do dzielenia się Waszymi doświadczeniami

Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *